avestasanat

تامین و تدارک اوستا صنعت


تامین انواع روانکارهای صنعتی، موتوری و دیزلی
اوستا صنعت با یک ایده ساده در سال 1398 شروع به کار کرد. ایده این بود که به پروژه‌های راهسازی و معدنی، روانکار و گریس با کیفیت برسانیم. با توجه به اینکه پروژه‌های راهسازی و عمرانی توسط ماشین‌آلات گران قیمت انجام می‌شوند، لذا استفاده از مواد مصرفی بی‌کیفیت می‌تواند آسیب جدی به پروژه برساند؛ هم از نظر زمان‌بندی، پروژه عقب خواهد افتاد، هم هزینه تعمیر زیادی به پیمانکار وارد می‌کند. پس بر آن شدیم که با فروش روانکارهای صنعتی، موتوری و دیزلی و همچنین لوازم و قطعات یدکی برای ماشین‌آلات راهسازی، کشاورزی، صنعتی و معدنی، نقشی در آبادانی کشور داشته باشیم.


در انتهای سال 1398 وقتی کسب‌وکارها به خاطر کرونا یکی پس از دیگری تسلیم می‌شدند، من و همسرم تصمیم گرفتیم ریسک کنیم. اوستا صنعت متولد کارآفرینی ماست و بابت آن خوشحالیم. روزهای سخت و شیرینی زیادی را تجربه کردیم اما حاصل آن، ایجاد محیطی شده که چند نفر روی درآمد آن حساب می‌کنند؛ چه چیزی شیرین‌تر از این!

اوستا صنعت هم‌اکنون به فروش انواع روانکار صنعتی، دیزلی و موتوری، انواع گریس و همچنین قطعات و لوازم یدکی برای ماشین‌آلات راهسازی، کشاورزی، صنعتی و معدنی می‌پردازد. در واقع ارزشی که اوستا صنعت برای پروژه‌های عمرانی کشور ایجاد کرده، سبد خرید کاملی از محصولات با کیفیت و سهولت دسترسی است.