sedanmed

تجهیزات پزشکی


سدان مد

تجهیزات پزشکی
لوازم پزشکی
فروشگاه تجهیزات پزشکی
خرید تجهیزات پزشکی
تجهیزات پزشکی عمده
تجهیزات پزشکی سدان


سدان مد
تجهیزات پزشکی سدان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی
فروشگاه و شرکت تجهیزات پزشکی در تهران و ایران دارای انواع لوازم پزشکی با بیش از 5000 قلم کالای پزشکی عمومی و [تخصصی] و پخش عمده تجهیزات پزشکی سدان مد


تجهیزات پزشکی سدان

تجهیزات پزشکی سدان با بیش از 15 سال سابقه در صنعت پزشکی و توزیع لوازم مصرفی پزشکی عمومی و تخصصی و همچنین مشاوره، تجهیز و راه اندازی کلینیک، بیمارستان، مرکز جراحی و فروش دستگاه های تخصصی پزشکی همواره در تلاش بوده است تا دسترسی به تجهیزات پزشکی را در کشور عزیزمان ایران، هموار سازد.

سایت تجهیزات پزشکی سدان تخصصی ترین سایت فروش لوازم پزشکی در کشور با ارائه بیش از 4000 کالا در فروشگاه آنلاین خود همیشه درصدد بهبود امر توزیع تجهیزات پزشکی برآمده است. مشاوران سدان مد همواره پاسخگوی بیماران، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی و مراکز درمانی هستند و همیشه کمک کرده اند تا خرید هموطنان عزیزمان با آگاهی بیشتر صورت پذیرد.
فروشگاه تجهیزات پزشکی

سدان مد اولین و بزگترین سایت فروشگاهی تجهیزات پزشکی تخصصی و عمومی بود که در سال 1391 به آدرس sedanmed.com راه اندازی گردید و پس از چند سال به آدرس sedanmed.ir تغییر کرد
پخش عمده تجهیزات پزشکی

شرکت لوازم پزشکی سدان مد فقط یک فروشگاه آنلاین نیست. سدان مد با تکیه بر 25 سال سابقه فعالیت در صنعت تجهیزات پزشکی و به واسطه اعتبار چندین ساله خود یکی از بزرگترین پخش کننده های عمده کالای پزشکی در کشور است. با نگاهی کوتاه به مشتریان ما و افرادی که در این سال ها به ما اعتماد کرده اند درمیابید که همکاری با چنین برندها و سازمان های بزرگی فقط و فقط در توان شرکتی با اعتبار و قدرت کافی ممکن است
خرید تجهیزات پزشکی

سدان مد در طی 10 سال گذشته پس از راه اندازی وبسایت آنلاین خود همیشه سعی نموده است که سریعترین دسترسی جهت خرید آنلاین تجهیزات پزشکی همراه با تجربه کاربری عامه پسند را برای مردم عزیز فراهم نماید. بدیهی است در این مسیر به دلیل نواسانات قیمتی بازار لوازم پزشکی ناخواسته امکان فروش آنلاین محصولات پزشکی میسر نبوده است ولی ما همیشه درصدد برطرف نمودن این مشکل برآمده ایم.
قیمت تجهیزات پزشکی

یافتن کالاهای پزشکی با مناسبترین یا کمترین قیمت همیشه دغدغه بسیاری از سازمان ها، بیمارستان ها و افراد مصرف کننده نهایی بوده است که ما همیشه سعی کرده ایم در حد توان و حدالامکان تجهیزات پزشکی ارزان قیمت را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.
نمایندگی تجهیزات پزشکی

شرکت تجهیزات پزشکی سدان دارای نمایندگی هایی از شرکت های معتبر واردکننده و تولید کننده پزشکی بوده و هست که در کارنامه آن می توان به برندهای تولیدی و وارداتی Coloplast, Beurer, Ethicon, Covidian, Accu Med, Zenith Med, RossMax, Airsep, Supa, Medela, Shafanoor, Spectra, Oppo, Teb o Sanat, E-Life, Omron, Riester, WelchAllyn, Heine, Resmed, Seca, Hooshmand, Sigvaris, Verna, Litmann, Alpk2, Roche, Kawe, 3m و بسیاری از برندهای معتبر تجهیزات پزشکی دیگر نام برد

سایت اداره کل تجهیزات پزشکی

برای دسترسی به سایت اداره کل تجهیزات پزشکی باید به آدرس imed.ir مراجعه نمایید

سدان مد مرجع تخصصی نقد و بررسی و خرید محصولات پزشکی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوازم مصرفی پزشکی، تجهیزات و دستگاه های پزشکی، تجهیزات امداد و نجات و آمبولانس با تنوعی بی‌نظیر در سدان مد عرضه می‏‏‏‌شوند. سدان مد با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی تجهیزات و لوازم پزشکی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان سدان مد می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت سدان مد را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری سدان مد است.
رسالت تجهیزات پزشکی سدان

رسالت ما محیا نمودن تمامی اقلام تخصصی و عمومی پزشکی است. ولی طبق بخشنامه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی فروش و تبلیغات محصولات پزشکی تخصصی بیمارستانی ممنوع است بنابراین ما در سال جدید به دلیل اضافه شدن محصولات تخصصی بیمارستانی موفق به دریافت نماد نشده ایم ولی همچنان از اعتماد شما متشکریم. 

همچنین تجهیزات پزشکی سدان با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد سدان مد استفاده کنید.