exirofficial

فروش ارز دیجیتال


صرافی ارز دیجیتال اکسیر
صرافی اکسیر
صرافی ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال
فروش ارز دیجیتال
خرید و فروش ارز دیجیتال
صرافی ارز دیجیتال ایرانی
بهترین صرافی ارز دیجیتال

خرید و فروش بیت کوین


صرافی ارز دیجیتال اکسیر: اولین و امن ترین پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال
اکسیر به عنوان اولین صرافی آنلاین ارز دیجیتال امن ترین پتلفرم معاملاتی خرید و فروش ارز دیجیتال و بیت کوین و تتر را با سریعترین احراز هویت فراهم آورده است

در صرافی ارز دیجیتال اکسیر که امن ترین صرافی کریپتوکارنسی (Cryptocurrency) کشور است، شما توانایی خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال معتبر دنیا مانند بیت کوین، اتریوم، تتر، دوج کوین، شیبا و ... را به صورت حرفه ای و سریع را خواهید داشت.
با اطمینان خاطر فراوان در صرافی امن اکسیر اقدام به معامله و خرید ارز دیجیتال نمایید. پلتفرم ترید حرفه ای ما و همچنین پلتفرم دمو ترید (حساب دمو) به همراه کیف پول (والت) اختصاصی با امکان واریز و برداشت انواع کوین و توکن ها بدون واسطه، با قیمت واقعی از خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال و همچنین خرید و فروش سریع و آسان در بازارهای تومان و دلار (تتر) را با اکسیر تجربه کنید. 

چرا صرافی اکسیر را برای
خرید ارزدیجیتال انتخاب کنیم؟ 

اولین و معتبرترین صرافی ارزدیجیتال ایرانی

بیش از ۵ سال سابقه حضور در مارکت کریپتو ایران

قیمت تتر

تعداد کاربران
بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال
کارمزدهای رقابتی
پایین‌ترین میزان کارمزد در سطوح مختلف کاربری
پشتیبانی حرفه‌ای
پشتیبانی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز
کسب درآمد دائمی
بالاترین میزان کسب درآمد از دعوت دوستان
محیط ساده و کاربردی
تجربه کاربری متفاوت برای تمام کاربران (تازه‌کار و حرفه‌ای)

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی از دو کلمه کریپتو یعنی رمزنگاری و کارنسی یعنی ارز گرفته شده است. در حال حاضر نزدیک به 20 هزار کوین و توکن قابل معامله در دنیای ارزهای دیجیتال ساخته شده است که برخی حکم پول دیجیتال دارند و برخی حکم تکنولوژی مرتبط با تکنولوژی. برخی از معروفترین ارزهای دیجیتال دنیا :

    بیت کوین
    لایت کوین
    تتر
    اتریوم

و بیش از 20 هزار رمز ارز دیگر.

کیف پول (والت) چیست؟

همانطور که برای نگهداری اسکناس و یا پول های موجود در بانک به کیف پول یا حساب بانکی نیاز داریم، کریپتوکارنسی ها هم نیاز به کیف پول (والت) ارز دیجیتال دارند تا بشود در امنیت از آنها نگهداری کنید. اگر بانک از دارایی ما محافظت میکند، در رابطه با ارزهای دیجیتال فقط و فقط خودمان باید امنیت داراییمان را به دست گیریم. از جمله کیف پول های ارز دیجیتال که می‌توانید از آنها استفاده کنید، تراست والت و متامسک است. اگر در صرافی اکسیر حساب کاربری داشته باشید نیازی به کیف پول رمز ارزی دیگری نخواهید داشت زیرا دارایی شما در کیف پول های اختصاصی ما کاملا ایمن است.