fasdekhoon

فصد خون


مرکز فصد خون سپهر - به همراه ارائه خدمات طب سنتی ایرانی
فصد خون ، فصد خون شمال ، فصد خون شرق ، فصد خون غرب ، فلبوتومی ، غلظت خون ، فصد خون شریعتی ، فصد خون نیاوران ، فصد خون اندرزگو ، فصد خون شهرک غرب ، فصد خون سعادت آباد ، فصد خون پونک ، فصد خون اقدسیه ، کلینیک فصد خون ، phlebotomy ، phlebotomy clinic ، فصد خون در منزل

مرکز فصد خون سپهر

    پرسنل حرفه ای با سابقه ی کار در سازمان انتقال خون ایران

    انجام تست غلظت خون قبل از خونگیری

    فصد خون با کیسه ی مخصوص با سوزن کره ای

    تزریق سرم به همراه ویتامین ب کمپلکس آلمانی و ویتامین C

    انجام استریل روزانه ی تمام تخت ها و تمامی لوازم با بهترین مواد میکروب کش

    محیطی دوستانه و سرشاراز آرامش و انرژی


ارائه خدمات طب سنتی

انجام خدمات زیبایی و اصلاحی


ما در مرکز فصد خون چه کاری انجام می دهیم؟


اول که شما وارد مرکز فلبوتومی میشید یه سری اطلاعات کلی از شما در مورد اینکه آیا ناراحتی قلبی ، فشارخون ، دیابت و یا هر نوع بیماری دارین یا نه گرفته میشه و اینکه آیا شما سیگار قلیون میکشید یا نه؟ در ابتدا شما دراز میکشید و فشار خون شما چک میشه به این خاطر که مطمئن بشیم فشار خیلی بالا یا خیلی پایین نیست . در مرحله بعد میزان هموگلوبین شما چک میشه به این صورت که سر یکی از انگشتان شما استریل و بعد با لنست سوراخ میشه و یک قطره خون برای آزمایش توسط یه کوت شیشه ای برداشته میشه و داخل دستگاه اندازه گیری سریع هموگلوبین گذاشته میشه کمتر از یک دقیقه میزان غلظت خون شما مشخص شده ، حالا با توجه به میزان غلظت خون شما معلوم میشه چه مقدارخون و در چه فاصله زمانی باید از شما گرفته شود .

بعد از تعیین میزان غلظت خون با کیسه های مخصوص فلبوتومی حجم مشخصی از شما خون گرفته میشود ، این حجم با توجه به سن و وزن و عدد هموگلوبین شما میتونه از ۱۰۰ سی سی تا ۴۰۰سی سی باشه .

    کلمه فصد خون به چه معناست ؟

    کلمه فصد خون یک واژه عربیست به معنی رگ زدن و ترجمه فارسی آن خون دادن است . ولی بهترین واژه برای توصیف کار ما کلمه انگلیسی phlebotomy ( فلبوتومی ) است که به معنی گرفتن حجمی از خون و جایگزین کردن آن با مایعات می باشد .