varnasapvc

وارناسا pvc


varnasapvc
وارناسا pvc

وارناسا PVC - روکش و چسب وکیوم و ممبران
واردات و پخش و فروش عمده روکش پی وی سی PVC، روکش ام دی اف MDF، چسب ممبران، قرنیز، خرید pvc، خرید عمده روکش pvc، خرید عمده چسب ممبران، خرید عمده پی وی سی


وارناسا، متشکل از تیمی متخصص و با تجربه در زمینه واردات و پخش روکش پی وی سی (PVC) و چسب ممبران است که فعالیت خود را به طور رسمی در سال 97 و در شهرک صنعتی چهار دانگه شروع کرد. این گروه در سایه تجربه چندین ساله خود، متعهد است که همه آموخته ها و همت خود را در جهت افزایش بهره وری تولید و فروش محصولات با کیفیت به جامعه وکیوم کاران، درب سازان، تولید کنندگان کابینت و مبلمان بکار گیرد تا سود خود را از رضایتمندی این قشر مولد بدست آورد.


رسالت وارناسا، رضایت وکیوم‌کارها و کارخانه‌های تولید درب ضدسرقت و تمام مصرف کنندگان روکش PVC است که به دنبال مواد اولیه باکیفیت هستند و به رضایت مشتریان خود اهمیت می‌دهند. ما با دستچین کردن محصولات برترین تولید کنندگان داخلی و خارجی از طریق تحقیق و تست عملی در کارخانه های مورد اطمینان، اقدام به واردات و پخش انواع روکش پی وی سی، به خصوص روکش وکیوم ممبران و چسب ممبران کرده ایم تا بتوانیم به این هدف جامه عمل بپوشانیم. 


حضور بیش از شانزده سال در شانگهای چین ، شناخت  و ارتباط مستمر با تولید کنندگان  حوزه چسب وکیوم و روکش PVC  در چین ، بهره مندی از همکاران مجرب  این صنعت در ایران از جمله محرکهای اطمینان بخشی بود که انگیزه میداد وارناسا PVC میتواند راهگشایی باشد برای بخشی از مشکلات صنف  کابینت کاران ، کارگاه ها  و کارخانه های خدمات وکیوم ، تولیدی های  مبلمان ، تخت ، کمد و سیسمونی ،با ارائه محصول کیفی  و خدمات شایسته که در نهایت سنگ بنای وارناسا PVC را در سال 1395 بنا نهاد.