inahvaz

سایت دراهواز


دراهواز -  دایرکتوری به روزترین مشاغل در اهواز
کاوش، قیاس و انتخاب بهترین کسب و کارها از به روزترین دایرکتوری در اهواز

 دراهواز؛ با مقایسه، تحلیل و انتخاب بهترین کسب و کار های اهواز با دایرکتوری بیش از 60 هزار عدد شغل به تفکیک صنف، تلفن ثابت، شماره موبایل، آدرس پستی، نام فروشگاه یا مرکز و نام فرد مسئول در استان خوزستان کلانشهر اهواز است. این سایت شامل بیش از 400 صنف به صورت منظم و دستچین شده از لیست اطلاعات و مشاغل در کلان شهر اهواز.

    گشت و گذار در شهر اهواز:
    خوردنی در اهواز بهترین و معروف‌ترین کافه ها و رستوران ها در اهواز
    موندی در اهواز بهترین مکان های اقامتی و هتل ها در شهر اهواز
    دیدنی در اهواز معروف‌ترین و بهترین مراکز خرید و جاهای دیدنی در شهر اهواز


دراهواز

کلانشهر اهواز پس از شهر شوشتر و از سال 1303 به عنوان مرکز استان خوزستان معرفی شد. این شهر که در سال 1200 خورشیدی در مجموع شهر های ایران قرار گرفت، را در تاریخ با اسامی مختلفی از جمله تاریانا، هرمزاردشیر، رامشهر، هوجستان واجار، اوکسین و بندرناصری می­ شناسند اما در این میان شهرت نام بندر ناصری از بقیه اسامی بیشتر است. اسم هواز از ریشه قوم خوزی ها یا هوزی ها گرفته شده و به اهواز مبدل گشت.

قوم خوزی ساکنان اصلی جلگه خوزستان بوده و ایشان را بازماندگان عیلامی ها می­ دانند. نام تاریانا نیز از اسامی دوره هخامنشیان است که آن را در کتب تاریخی مقدونی و یونانی محل زندگی هوزاییان یا بی خوزایی ها معرفی کرده اند. اردشیر یکم نیز که از پادشاهان نام آور ساسانی بود نام این شهر را به هرمز ادشیر تغییر داد. از اهمیت و توجه به شهر اهواز این چنین درمی­یابیم که این بندرگاه محل اتصال بلاد مختلف سرزمین آریایی بوده است.

این اهمیت در جایی دو چندان می­ شود که سردار اسکندر در این شهر لنگر انداخته و به شهر ورود پیدا کرده است. اما این شهر به صورت دو شهر مجزا در دو طرف رودخانه و به وسیله شاپور یکم بنا نهاده شد که درحمله اعراب شهر دوم از بین رفت. این شهر کماکان در بین شهرهای صنعتی ایران سرآمد بوده و محل استقرار بسیاری از صنایع مهم از جمله پتروشیمی، نفت و گاز، تولید برق و … همچنین محل اولین دانشگاه ایران یعنی گندی شاپور است.

    علاوه بر صنایع این شهر پتانسیل های بازرگانی بسیاری به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی و استراتژیک مرزی و وجود مرز آبی، مرز زمینی و مرز هوایی در استان خوزستان به مرکزیت اهواز، آن را به یکی از مهم ترین مراکز استان بدل کرده است. اهواز را به دلیل وجود پل های متعدد شهر پل ها می­نامند و همچنین بزرگترین پل کابلی خاورمیانه با نام پل غدیر در این شهر وجود دارد.

زیبایی های بی مثال این شهر خصوصا در شب ها و ساحل رود کارون خروشان که از میان این شهر می­گذرد، نخلستان های همیشه سبز و حرکت لنج و قایق های مسافری و ماهیگیران این شهر را به یکی از توریست پذیر ترین شهرهای کشور تبدیل کرده بود. متاسفانه به دلیل جنگ های مختلف از جمله حمله اعراب، جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و … آسیب های جدی به این شهر و بنا های تاریخی آن وارد نمود.
در اهواز چه خبر است؟

دنیای کسب و کار امروز تفاوت بسیاری با گذشته دارد. به ندرت خبری از روش های سنتی فروش می­ شنویم، حتی مغازه های خوار و بار فروشی نیز مجهز به صفحات مجازی و سیستم های هوشمند فروش کالا هستند. اما در اهواز چه خبر است؟ در اهواز ما برای شما با ثبت آگهی اختصاصی تبلیغ می کنیم، می فروشیم، ارسال می­ کنیم و در نهایت این صدای پیامک واریز وجه به حساب شماست که به گوشتان خواهد رسید. بدون کمترین خستگی ما مشتری را به مقصد می­ رسانیم، ما برای شما کمپین تبلیغاتی با پیشنهادات تخفیف دراهواز ارائه می دهیم و بهترین سامانه پیامکی را برای پلن تبلیغاتی شما را فعال کرده و با توجه به دکل مخابراتی ایرانسل و همراه اول لیست شماره تماس و کلیه دایرکتوری مشاعل منتظقه و محله شما را در اهواز ارسال خواهیم کرد.

سایت ثبت آگهی رایگان

https://about.me/ahvaz/
https://www.facebook.com/shahrahvaz/about_contact_and_basic_info
https://soundcloud.com/inahvaz
https://www.youtube.com/@inahvaz/about