romakcompany

 

روماک

شرکت روماک

 

روماک - شرکت روماک در زمینه طراحی و اجرای انواع کمد دیواری فعالیت دارد. کابینت آشپزخانه، کمد دیواری و انواع درب چوبی

طراحی و سفارشی سازی انواع محصولات چوبی از قبیل کابینت آشپزخانه و کمد دیواری، انواع درب اتاق خواب، درب ورودی و درب لابی ساختمان، قرنیز، دیوارپوش و ... در سبک های جدید و با طراحی لوکس

 

سازنده رویاهای شما با نگاهی متفاوت و خاص

روماک تولید کننده محصولات چوبی لوکس از قبیل کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، انواع درب، قرنیز و ... می باشد. شوروم روماک در تهران نمایشگاه دائمی محصولات جدید و محبوب است و کارخانه روماک در جاجرود مجهز به تکنولوژی و ماشین آلات به روز می باشد. ما با این شعار که "چوب طلاست" همواره مرغوب ترین متریال ها را از منابع پایدار تهیه می کنیم، چون معتقدیم جنگل های سبز متعلق به نسل آینده است.

 

Romakcompany

 

تاریخچه روماک

شرکت روماک دارای تجربه و کارنامه ی درخشانی در تولید درب های تمام چوب و روکش چوب، کابینت و کمد می باشد. برخورداری از کارخانه ی مجهز به ماشین آلات منطبق با استانداردهای جهانی، استفاده از متریال با کیفیت، نیروی انسانی متخصص، بهره مندی از دو طبقه شوروم دائمی، سفارشی سازی و زمان بندی و برنامه ریزی منظم از جمله ویژگی های برجسته شرکت روماک در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشد.

 

محصولات

    درب های ورودی و لابی در سبک های: کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن

    درب های اتاق در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن

    درب ضد سرقت چوبی

    کابینت آشپزخانه در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن

    کمد

    دکور چوبی، قرنیز و …

 

تولیدات با کیفیت

استفاده از جدیدترین ماشین آلات نجاری مطابق با بروزترین استانداردهای دنیا شرکت روماک را توانمند ساخته است که علاوه بر ساخت محصولات با کیفیت،روند تولیدی با سرعت نیز داشته باشد. کیفیت محصولات علاوه بر شیوه های تولید و ابزار آلات خاص تحت تاثیر مواد اولیه با کیفیت هم می باشد از این رو شرکت روماک همواره در انتخاب مواد اولیه بیشترین دقت را به خرج می دهد و فقط محصولات روکش چوب و تمام چوب تولید می نماید.

 

 

چشم انداز

شرکت روماک فعالیت کسب و کار خود را با تولید درب چوبی(درب ضد سرقت،درب داخلی و ورودی و درب لابی)، کمد و کابینت شروع کرده است و در چهار حوزه در حال رشد می باشد

    گسترش کسب و کار در حوزه ی مصنوعات چوبی از قبیل انواع درب های تمام چوب، روکش چوب،درب ضد سرقت، کابینت، کمد، دکور چوبی، قرنیز و …

    گسترش به سمت کارفرمایان از طریق ارائه به موقع سفارشات،مطابق با برنامه زمانبندی مقرر گردیده و ایجاد اعتماد بیشتر در این صنعت.

    گسترش در مسیر ارائه ی محصولات چوبی به معماران، کارفرمایان و سازندگان لوکس تهران و شهرستان ها

    صادرات محصولات چوبی به کشورهای همسایه

 

تجربیات و رزومه روماک

شرکت روماک تا کنون با صنایع و شرکت های متعددی همکاری نموده است جهت آشنایی بیشتر شما با کارفرمایان روماک به نام برخی از آنها اشاره می شود:

 

    شرکت الی گشت

    داروسازی عبیدی

    شرکت کوبل دارو

    دانشگاه مفید

    سینا دارو

    شرکت ساختمانی کاربرد کار

    شرکت بالاست

    شرکت کیاسازه

    شرکت پیمانکاری عمومی ایرانیان

    شرکت ساختمانی نوین تراس

    کارفرمایان محترم در مناطق 3،2،1 و 4

 

ارزش ها

    دانش محور نمودن شرکت روماک از طریق حضور در برنامه های آموزشی داخل و خارج کشور.

    جلب رضایت مشتریان از طریق اجرای برنامه سنجش رضایت مشتری.

    ایجاد برنامه های انگیزشی برای سرمایه های شرکت که همان نیروی منابع انسانی آن می باشد.

    ارائه خدمات مشاوره خرید به کارفرمایان.

 

ماموریت روماک

    اجرای استراتژی های معین شده مطابق با زمان بندی مقرر گردیده.

    ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت در مقایسه با رقبای صنعت لوکس مصنوعات چوبی از طریق تحقیقات بازار مدون.

    ارائه محصولات با کیفیت جهت حضور در بازار تبلیغاتی این صنعت.

 

پرسنلی متخصص و صمیمی

به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد یکی از موثرترین عوامل موفقیت در هر مجموعه می باشد بنابراین شرکت روماک در استخدام کارمندان خود بیشترین وسواس را به خرج می دهد تا کیفیت خدمات رسانی خود به مشتریان را به حد مطلوبی برساند و از طرفی رضایت مشتریان همواره علاوه بر  ارائه محصولات با کیفیت در گرو برخورد مناسب کارمندان هر شرکت می باشد. جدا از رفتار مناسب، داشتن تخصص کافی پرسنل هر مجموعه نیز ضروری می باشد زیرا تنها یک نیروی متخصص می تواند بهترین راهکار و توصیه را به کارفرمایان دهد و بهترین پیشنهاد را ارئه نماید.

 

دفتر فروش روماک

شرکت روماک دارای تجربه و کارنامه ی درخشانی در تولید درب های تمام چوب و روکش چوب، کابینت و کمد می باشد. برخورداری از کارخانه ی مجهز به ماشین آلات منطبق با استانداردهای جهانی، استفاده از متریال با کیفیت، نیروی انسانی متخصص، بهره مندی از دو طبقه شوروم دائمی، سفارشی سازی و زمان بندی و برنامه ریزی منظم از جمله ویژگی های برجسته شرکت روماک در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشد.

 

Instagram  --  facebook  -- twitter  -- linkedin  --  pinterest 

--